Nejnovější recenze ze sekce Kancelářské aplikace

Legální office ve spojení s 6*1TB one drive ;)

• rychlý nákup

Rychle a hladce, úspora 35% oproti Microsoftu.

Produkt již používám na stolním počítači a nyní jsem ho zakoupil ještě pro notebook, který mi syn koupil k narozeninám. Zatím jsem plně spokojen.

Ověřený zákazník Spolusoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. dubna 2024

Zakoupeno v Spolusoft.cz

• klasika nejrozšířenějšího kancelářského sw

trochu hřeší natéměř monopolní postaví na trhu

• Zatím se seznámuji

Splňuje požadavky pro moje potřeby

Vše výborně funguje, žádný problém.

• Rychle, levně
  • Drobná potíž s registrací přes telefon

osvědčený software za výhodnou cenu.

• rychlost i kvalita dodání produktu

• vše v pořádku

Funguje.

Office je prostě Office asi je jedno jakou verzi máte vše funguje jak má, tento produkt bych určitě doporučil

• funguje

Ověřený zákazník Spolusoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. dubna 2024

Zakoupeno v Spolusoft.cz

Kupuji opakovaně, naprostá spokojenost

Produkt jsem si vybral protože obsahuje outlok. Při jeho použití je trochu pracnější vložení předmětu do kterého se týká korespondence. Kvalita zpracování je dobrá. Sice se oproti minulému office 2007 liší optiké provedení. Některé funkce se provádějí odlišně, ale jde o zvyk. Cenově je to slušný střed, plně vyhovující i drobnému podnikateli.
Na kvalitu koupeného produktu si nestěžuji. Dle mého názoru jeho použití obsáhne široký záběr potřeb uživatele.

Microsoft Office 2019 Professional Plus, elektronická licence, 79P-05729, druhotná licence

Ověřený zákazník Eklíčenka Petr

Přidáno: 1. dubna 2024

(naposledy upraveno 2. dubna 2024)

Zakoupeno v Eklíčenka

Dobrý

• Poměrně drahé
Microsoft Office 2016 Professional Plus, elektronická licence, 79P-05537, druhotná licence

Ověřený zákazník Dostupný software Ověřený zákazník

Přidáno: 30. března 2024

(naposledy upraveno 30. března 2024)

Zakoupeno v Dostupný software

• LAXNÍ PŘÍSTUP MAJITELE, MÁTE POCIT, ŽE OBTĚŽUJETE
  • CENA- NA AUKRO AŽ 5X LEVNĚJŠÍ - (ZKUŠENOST NĚCO STOJÍ)

Pokud jste Amatérským uživatelem PC nikoli žádný IT specialista, Tak se radši na někoho obraťte. Tady po krátké komunikaci budete mít pocit, že obtěžujete. A ochota vám pomoci a Ulehčit vám instalaci tím, že vám bude člověk Nápomocen alespoň na telefonu, To tedy rozhodně chybí.

• Kvalitní software
  • 6x1 TB úložiště na cloudu

Microsoft 365 je skvělý software, nicméně Microsoft má poněkud zvrácenou obchodní politiku... na svém vlastním oficiálním webu to nabízí za naprosto přemrštěné ceny, přitom u jiných distributorů to může být klidně i o 40% levnější! Například v obchodě Spolusoft. A navíc Microsoft dává různé ceny pro různé státy. A právě my Češi máme Microsoft 365 skoro nejdražší ze všech národů na světě! Takže doporučuji nekupovat přímo od Microsoftu, ale raději od nějakého e-shopu s elektronikou, kterého najdete tady na Heurece ;-)

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25